Od wielu lat zajmujemy się wideofilmowaniem imprez okolicznościowych oraz fotografią. Filmowanie i fotografia to nasza pasja w którą wkładamy wiele serca.

Nie wyobrażamy sobie już życia bez kamery, aparatu, obiektywów. Nasza pasja jest naszym życiem.

 

Do każdej wykonywanej pracy podchodzimy z wielkim zaangażowaniem tworząc obrazki odzwierciedlające atmosferę miłości, radości i emocji. Fotografując staramy się oddać to co nam umyka, chwile przepełnione szczęściem, radość i uśmiech na twarzach gości czy łzy szczęścia rodziców.

 

Naszą ofertę opieramy na indywidualnym podejściu do tematyki ślubnej czy weselnej. Fotografia ślubna uzupełniana jest sesją plenerową. Sesja plenerowa wykonywana jest zazwyczaj w innym dniu dogodnym dla Państwa.

 

Fotograf ślubny jak i kamerzysta jest z wami od ustalonego momentu przez Młodą Parę. Film ślubny można zrealizować na wiele sposobów, można stworzyć dokument ciągnący się w nieskończoność, który tak naprawdę męczy wszystkich którzy go oglądają.

 

Można uatrakcyjnić reportaż animacjami, muzyką (muzykę możecie sobie wybrać sami np. ulubione piosenki). Staramy się nadać całemu filmowi dynamiki. Próbujemy uchwycić radość, wzruszenie oraz dobrą zabawę.

Całość materiału filmowego wieńczą skróty z całego wesela.

Filmowanie

O Nas / Kim jesteśmy, co robimy, dlaczego my?

Studio Fotografii Filmu Kmiecik

Pozdrawiam 

             Monika Kmiecik

 

Rejon naszego działania to Małopolska a miejsca gdzie najczęściej pracujemy to Nowy Sącz, Nowy Targ, Grybów, Limanowa,Krynica Zdrój, Piwniczna, Krościenko, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Kraków.

2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Studio Fotografii i Filmu / +48 514 629 393
Zabrania się kopiowania, powielania i wykorzystywania wszystkich materiałów znajdujących się na stronie.